Wielkanoc w Księżycówce


Serdecznie zapraszamy do spędzenia Świąt Wielkanocnych w Gospodarstwie Gościnnym Księżycówka. Oferujemy miłą atmosferę, odpoczynek wśród natury, bliskość łąk i lasu, która pozwala na wyciszenie.

Oferujemy nocleg w pokojach 2 i 3 osobowych z łazienkami, aneks kuchenny do przygotowywania posiłków we własnym zakresie. Wyposażony w kuchenkę elektryczną, czajnik elektryczny, lodówkę oraz podstawowe naczynia i akcesoria kuchenne. Równocześnie serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej domowej kuchni. Posiłki podajemy w naszym domu, w specjalnie wygospodarowanej JADALNI. Proponujemy posiłki tradycyjne, domowe z możliwością przygotowania dań wegetariańskich.

Zapraszamy do degustacji domowego wina z własnych owoców!

Do dyspozycji Gości oddajemy również ROZRYWKOWĄ STODOŁĘ, miejsce służące do zabaw, gier i aktywnego wypoczynku. Na wyposażeniu: ping-pong, piłkarzyki, gry planszowe, kącik zabaw dla dzieci. Do stodoły przylega drewniany taras, a tuż obok miejsce na ognisko z ławkami i rusztem. W jego bezpośrednim sąsiedztwie domek dla dzieci ze zjeżdżalnią, piaskownicą i huśtawkami. Nieco dalej boisko do gry w piłkę nożną i osobne do gry w siatkówkę lub badmintona.