Gospodarstwo Gościnne „KSIĘŻYCÓWKA”

Nasze Gospodarstwo Gościnne Księżycówka położone jest w niewielkiej, malowniczej miejscowości Rajbrot, na terenie Wiśnicko-Lipnickiego Parku Krajobrazowego, na pograniczu Pogórza Wiśnickiego i Beskidu Wyspowego.

Nieco na uboczu, z dala od wielkomiejskiego zgiełku, dymiących kominów i ruchliwych szos choć wcale nie na końcu świata, oferujemy Państwu wspaniałe miejsce na wypoczynek, relaks, rozrywkę czy uprawianie sportu, wszystko w bezpośrednim kontakcie z naturą.

dom na wsi

Gospodarstwo Gościnne Księżycówka to wolnostojący, przytulny domek oraz Rozrywkowa Stodoła.

W domku jest 16 MIEJSC NOCLEGOWYCH w 5 pokojach z łazienkami i TV oraz aneks kuchenny do przygotowywania własnych posiłków. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej domowej kuchni. Posiłki podajemy w naszym domu (obok Księżycówki), w specjalnie wygospodarowanej jadalni.

Tuż obok Księżycówki jest wyremontowana stara stodoła, gdzie kiedyś zwożono i magazynowano siano oraz zboże, stały sąsieki i stare, prymitywne maszyny rolnicze. Teraz to prawdziwa ROZRYWKOWA STODOŁA, gdzie znajdują się stół bilardowy, ping-pong, piłkarzyki oraz kącik wypoczynkowy z kanapami, huśtawką i dużą ławą.

gospodarstwo gościnne Księżycówka

Do stodoły przylega drewniana weranda, a tuż obok miejsce na ognisko z ławkami i rusztem. W jego bezpośrednim sąsiedztwie domek dla dzieci ze zjeżdżalnią i huśtawkami oraz hamaki. Nieco dalej boisko. W sezonie letnim basen.

A dalej już tylko las….

Cicha okolica zachęca do spacerów i wycieczek rowerowych. Lasy zapraszają na grzyby, a wiekowe zabytki zachęcają do zwiedzania. Są dosłownie na wyciągnięcie ręki.

ZAPRASZAMY do nas przez cały rok!