Gospodarstwo Gościnne „KSIĘŻYCÓWKA”

Nasze Gospodarstwo Gościnne Księżycówka położone jest w niewielkiej, malowniczej miejscowości Rajbrot, na terenie Wiśnicko-Lipnickiego Parku Krajobrazowego, na pograniczu Pogórza Wiśnickiego i Beskidu Wyspowego.

Nieco na uboczu, z dala od wielkomiejskiego zgiełku, dymiących kominów i ruchliwych szos choć wcale nie na końcu świata, oferujemy Państwu wspaniałe miejsce na wypoczynek, relaks, rozrywkę czy uprawianie sportu, wszystko w bezpośrednim kontakcie z naturą.

gospodarstwo gościnne Księżycówka

Gospodarstwo Gościnne Księżycówka to budynek główny, jadalnia i Rozrywkowa Stodoła.

W budynku głównym przygotowaliśmy dla Państwa 16 MIEJSC NOCLEGOWYCH w 5 pokojach z łazienkami i TV oraz aneks kuchenny do przygotowywania własnych posiłków. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej domowej kuchni. Posiłki podajemy w naszym domu, w specjalnie wygospodarowanej jadalni.

Osobny budynek to stodoła, gdzie kiedyś zwożono i magazynowano siano oraz zboże, stały sąsieki i stare, prymitywne maszyny rolnicze. Teraz to prawdziwa ROZRYWKOWA STODOŁA, gdzie znajdują się stół bilardowy, ping-pong, piłkarzyki oraz kącik na zabawę dla naszych najmłodszych gości.

gospodarstwo gościnne Księżycówka

Do stodoły przylega drewniany taras, a tuż obok miejsce na ognisko z ławkami i rusztem. W jego bezpośrednim sąsiedztwie domek dla dzieci ze zjeżdżalnią, piaskownicą i huśtawkami. Nieco dalej boisko.

A dalej już tylko las….

Cicha okolica zachęca do spacerów i wycieczek rowerowych. Lasy zapraszają na grzyby, a wiekowe zabytki zachęcają do zwiedzania. Są dosłownie na wyciągnięcie ręki.

ZAPRASZAMY do nas przez cały rok!